Меню Закрыть

Відповідальність при несплаті

При несвоєчасному погашенні заборгованості Кредитор застосує штрафні санкції за прострочення платежу. Позикодавець йде на поступки і надає додатковий час на повернення боргу, після надання клієнтом поважних причин відсутності платежу. При ігноруванні звернень і небажанні клієнта вирішити проблему, кредитором застосовується штраф за несвоєчасне погашення. Його розмір визначається кредитором і вказаний в оферті.

 

Інформація про прострочення передається в БКІ, що погіршує кредитну історію позичальника. Якщо проблемний боржник не йде на співпрацю, його справа може бути передана колекторам. Процедура стягнення боргу у колекторських агенств відрізняється наполегливістю і може принести дискомфорт вам і близьким людям у зв’язку з відправкою на телефони та поштові адреси повідомлень з нагадуваннями про заборгованість. При подальшому ігноруванні справа може бути передана до суду.

 

Про розмір і термін платежів Кредитор повідомляє позичальника в особистому кабінеті сервісу, по телефону, або електронною поштою, що зазначені в анкеті при реєстрації. Робіть платежі вчасно, не допускайте прострочень – це збереже вашу фінансову репутацію і дозволить отримувати наступні позики на вигідних умовах за програмами лояльності.