Меню Закрыть

Про автора, редакційна політика

Привіт, я Володимир Федорук, досвідчений вебмайстер, який присвятив фінансовій тематиці вже майже десятиліття. Досвід роботи з українськими банками і МФО — з 2014 року. За цей час створено кілька кредитних порталів під аудиторію України, які допомогли сотням тисяч відвідувачів сайту підібрати вигідні кредитні продукти, не переплачуючи за обслуговування.

Як розраховуємо рейтинги і схвалюваність офферів

Мета нашого проекту полягає в інформуванні позичальників про умови, підводні камені договорів — все що там намагаються приховати кредитори. Ми працюємо, щоб підвищити фінансову грамотність клієнта, публікуючи корисні інструкції та аналітичні матеріали. Наші рейтинги та огляди пропозицій позик від фінансових організацій будуються не лише на загальнодоступній інформації з відкритих джерел, а й інсайдерській — враховуємо статистику процентного співвідношення схвалених заявок до загальної кількості поданих. Дані беремо всередині системи партнерських програм, і це акцентує увагу відвідувачів сайту КредитФАК на вигідних пропозиціях, з мінімальними ризиками отримання відмови.

Як заробляємо

Надаючи користувачам ресурсу корисні матеріали, заробляємо комісійні лише на банках і МФО, яким приводим клієнтів. Наша мета в обопільній задоволеності співпрацею Сторін — ви отримали необхідне фінансування під мінімальний відсоток, а банк сумлінного, підготовленого клієнта, готового з відповідальністю оплатити заборгованість без прострочень.