Про CreditFAQ, контакти

Хто ми?

КредитФАК — інформаційний інтернет проект, в завдання якого входить інформування користувачів, відвідувачів нашого сайту, про умови надання мікрофінансових позик і банківських кредитів. Ми намагаємося підвищувати фінансову грамотність населення, надаємо унікальну інформацію про різницю, особливості та переваги кредитування в українських МФО та банках. Допомагаємо визначити шанси на оформлення і визначити найбільш лояльного кредитора, без справляння плати з відвідувачів, допомагаємо визначити шахраїв і недобросовісних учасників ринку.

 

Наші цілі та переваги

Наша експертність базується на багаторічному досвіді роботи з банками та мікрофінансовими організаціями України на принципах партнерства. КредитФАК не приймає заявок і не обробляє персональної інформації відвідувачів. Наша мета-надання корисної інформації, інструкцій та новин від фінансових установ, з якими ми співпрацюємо, а також надання безкоштовної вітрини з пропозиції мікрокредитних продуктів. Ми намагаємося крім широкого асортименту пропозицій на фінансовій вітрині дати відповіді на такі питання, які допоможуть отримати більш якісне обслуговування:

 

 1. Де і як отримати з мінімальним ризиком відмови.
 2. У кого перевірки лояльніше.
 3. Де кращі шанси на підтвердження.
 4. Хто видає швидко, а у кого процедура розгляду затягнута.

 

Наша команда

Володимир Федорук — досвідчений вебмайстер, присвятив фінансовій тематиці вже майже десятиліття. Досвід роботи з українськими банками і МФО — з 2014 року. За цей час створено кілька кредитних порталів під аудиторію України, які допомогли сотням тисяч відвідувачів сайту підібрати вигідні кредитні продукти, не переплачуючи за обслуговування.

 

Електронна скринька: fedoruk2010@gmail.com

 

Досвічений вебмайстер, в фінансовій тематиці понад 3 роки. Відповідає на проекті за збір та актуалізацію інформації по банкам та МФО, їхнім кредитним продуктам, контент-менеджер.

 

 

Електронна скринька: illichua@yandex.ru

 

Наша експертність та освіта

 

Грудень 2021 року. Пройдено освітній курс з фінансового менеджменту при Києво-Могилянській бізнес-школі. Напрямок — фінансова аналітика, облік і звітність компаній, визначення ризиків. Успішно зданий залік.

Перевірити сертифікат можна за посиланням — https://courses.prometheus.org.ua:18090/cert/ab6d849aca13465ea0f4ee9d2bdd8028

Грудень 2021 року. Пройдено освітній курс з фінансових продуктів банків від однієї з системних українських установ — ПУМБ. Напрямок — фінансова грамотність, особливості діяльності банків, сучасні дистанційні канали обслуговування клієнтів, платіжні системи та захист від шахрайства. Успішно зданий залік.

Перевірити сертифікат можна за посиланням — https://courses.prometheus.org.ua:18090/cert/b17bb7a086f9482285978a6a9758df4f

Грудень 2021 року. Здано всеросійський онлайн-залік з фінансової грамотності, рівень «Просунутий».

Slider image
Slider image
Slider image

Як розраховуємо рейтинги і визначаємо схвалюваність офферів

Мета нашого проекту полягає в інформуванні позичальників про умови, підводні камені договорів — все що там намагаються приховати кредитори. Ми працюємо, щоб підвищити фінансову грамотність клієнта, публікуючи корисні інструкції та аналітичні матеріали. Наші рейтинги та огляди пропозицій позик від фінансових організацій будуються не лише на загальнодоступній інформації з відкритих джерел, а й інсайдерській — враховуємо статистику процентного співвідношення схвалених заявок до загальної кількості поданих. Дані беремо всередині системи партнерських програм, і це акцентує увагу відвідувачів сайту КредитФАК на вигідних пропозиціях, з мінімальними ризиками отримання відмови.

Як заробляємо

Надаючи користувачам ресурсу корисні матеріали, заробляємо комісійні лише на банках і МФО, яким приводим клієнтів. Наша мета в обопільній задоволеності співпрацею Сторін — ви отримали необхідне фінансування під мінімальний відсоток, а банк сумлінного, підготовленого клієнта, готового з відповідальністю оплатити заборгованість без прострочень.

Контакти

Для зв’язку з Редакцією використовуйте пошту: fedoruk2010@gmail.com

Увага! Наш сайт не має прямого відношення до компаній, у яких ви оформляєте договори про надання послуг кредитування. КредитФАК — інформаційний проект, який покликаний описувати особливості надання послуг українських мікрофінансових організацій і банків. З приводу відписки від платних послуг пишіть на електронні пошти організацій, з якими оформляли співпрацю.

   

   

  Подписаться
  Уведомить о
  0 комментариев
  Межтекстовые Отзывы
  Посмотреть все комментарии
  Русский Русский Українська Українська
  0
  Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
  ()
  x